Ana sayfa Haberler Tmgd – Adr Sınav Soruları 8 Ekim

Tmgd – Adr Sınav Soruları 8 Ekim

94
0

Tmgd, Adr, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Yani TMGD olarak bilinen bu sınavda uzmanlar işletmeler ile ortak çalışarak tehlikeli madde yönetimini yapıyorlar.Günümüzde Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Kontrol altına Alınması gereken ve TMGD uzmanları tarafından kontrol edilmesi, güvenliğinin sağlanması durumları söz konusudur

Tmgd – Adr Konuları içerisinde öğrenciler genellikle, tehlikeli maddelerin taşınması konularına çalışarak sınavlarına hazırlanıyorlar. Sınav sorularında genellikle adr tmgd gibi konuların içerikleri geldiği için adaylar sınavlarda çıkabilecek sorulara çalışıyor ve sınavlarında başarışı oluyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleHukuka Giriş
Sonraki makaleFransız İhtilali
Bilim Delisi, Öğretmen, Yazılımcı, Grafiker ve Editör Kendi işini kendi yapmayı seven sürekli gelişime açık, yenilikleri hayranlıkla izleyen ve bunu kendinde izleyen, sürekli araştıran bilginin yararlı ve paylaşılması gerektiğine inanan genç teknoloji aşığı... Adobe Photoshop Adobe Illustraor Adobe After Effects Wordpres Editör Yazılımcı ( ASP, SQL) Öğretmen Elektronik Programcısı "Fazlasından Hiç Çekinmedim, Üzüldüğüm Azına Kaldıklarım"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here