Ana sayfa Tmgd - Adr TMGD Referanslı Online Test

TMGD Referanslı Online Test

33
2

TMGD Referanslı Online Test

TMGD Referanslı Online Test ile 20 soruluk bir deneme sınavı. Sınavda başarınızı test edin. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan TMGD Referanslı Online Test  için hazırlanan adaylara/öğrencilere denemeleri amacıyla yapılmış olan bu test içeriğinde 20 soruluk bir sınav testi bulunmaktadır. 

Testlerin altında referansları bulunmaktadır.Referansları ile sorularda hangi konulardan olduğuna bakarak çözümleme yollarını takip edebilirsiniz.

Bu Testimizde Radyoaktif maddeler, Ambalajlama, Tehlikeli madde taşımacılığı, Taşıma standartları, UN Numaraları gibi istenilen bilgiler ve kapsamdaki konular hakkında sorular hazırlandı.

Hatalı yada Yanlış bilgilerde admin@verilabakademi.com adresine mail atabilir yada buradan yorum yaparak hataları bildirebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Önceki makaleÇağdaş Türk ve Dünya Tarihi
Sonraki makaleTMGD Referanslı Test
Bilim Delisi, Öğretmen, Yazılımcı, Grafiker ve Editör Kendi işini kendi yapmayı seven sürekli gelişime açık, yenilikleri hayranlıkla izleyen ve bunu kendinde izleyen, sürekli araştıran bilginin yararlı ve paylaşılması gerektiğine inanan genç teknoloji aşığı... Adobe Photoshop Adobe Illustraor Adobe After Effects Wordpres Editör Yazılımcı ( ASP, SQL) Öğretmen Elektronik Programcısı "Fazlasından Hiç Çekinmedim, Üzüldüğüm Azına Kaldıklarım"

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here