Ana sayfa Tmgd - Adr Tmgd Deneme Sınavı – 2

Tmgd Deneme Sınavı – 2

51
0

Tmgd – Adr Deneme Sınavları ile uzmanlık için aday olan öğrencilerin testlerden daha iyi faydalanabilmesi adına online test ekledik. Verilabakademi adresinin en güzek yani binlerce test ve uygulamanın cebinizden dahi ulaşılabilir olması ve testlerin anlık olarak çözümlerinin sonuçlarının görülebilmesi.

2018 TMGD sınavına uzman olmak için site içerindeki testlerden faydalanabilirsiniz.Güncel olarak uzman eğitimcilerimiz tarafından sürekli yenilenerek eklenen testler adaylarımızın sınava hazırlanma süreçlerini hızlandırmak amacıyla yenilenmekte ve eklenmektedir.

PAYLAŞ
Önceki makaleTMGD – ADR Online Deneme Sınavı
Sonraki makaleTmgd Deneme Sınavı – 3
Bilim Delisi, Öğretmen, Yazılımcı, Grafiker ve Editör Kendi işini kendi yapmayı seven sürekli gelişime açık, yenilikleri hayranlıkla izleyen ve bunu kendinde izleyen, sürekli araştıran bilginin yararlı ve paylaşılması gerektiğine inanan genç teknoloji aşığı... Adobe Photoshop Adobe Illustraor Adobe After Effects Wordpres Editör Yazılımcı ( ASP, SQL) Öğretmen Elektronik Programcısı "Fazlasından Hiç Çekinmedim, Üzüldüğüm Azına Kaldıklarım"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here