Ana sayfa Tmgd - Adr Tmgd – Adr Sınav Soruları 22 Nisan 2017 Sınavı

Tmgd – Adr Sınav Soruları 22 Nisan 2017 Sınavı

160
0

Tmgd – Adr Tehlikeli Maddelerde uzman olmak isteyen ve bu maddelerin kullanımı esnasında taşıma önceliği konularını ele alan bir konuyu inceleyen bir meslek ve güvenlik dalı. Yurt dışı adıyla Adr olarak geçen bu eğitim türkiye standartlarında TMGD olarak bahsi geçilmektedir.

TMGD – ADR kurslarında eğitimlerini tamamlayan adaylar bakanlığın belirlediği tarihler arasında sınava girerek sınavdan iyi bir puan alarak uzman olamaya hak kazanırlar. ADR – TMGD sınavlarından iyi puan almak  ve bu sınavlardan karşınıza çıkabilecek soruları çözebilmek için online testlerden yararlanarak sınavlara hazırlanabilirler. 

Adr – Tmgd test içerikleri sayesinde sitemizin sunduğu online test sistemi öğrencilere sınav başarı puanını %80 arttırdığı kanıtlanmış olup bu sayede sınavdan yüksek puan almaları gözlemlenmiştir.

Sınavda Başarılı Olmak İçin ne Yapılmalı ?

Online testler, Ders Dökumanları toplayarak, içerikleri takip ederek derslere çalışabilir yanlış soruların neden yanlış olduğunu analiz edebilir, Aynı zamanda sınavda çıkmış ve gelmesi muhtemel sorulara çalışabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here