Ana sayfa Tmgd - Adr Tmgd – Adr Sınav Soruları 13 Şubat Sınavı

Tmgd – Adr Sınav Soruları 13 Şubat Sınavı

50
0

TMGD sınavına hazırlanan uzman adayları için hazırlanmış bir test. Referans numaraları ve çözümlü cevapları ile sınava hazırlanan adaylar için çok verimli bir ders çalışma platformu. TMGD uzman adayları sınava hazırlanırken verilabakademi.com üzerinden online test çözerek sınava hazırlanabilirler.

Diğer soru içeriklerinde 2 veya 3 şuk seçmeli sorular karşınıza gelebilir soruyu iyi okuduktan veya emin olduktan sonra çözmeye çalışın. Tekrar çöz özelliği adaylar için pasif bırakılmıştır. Tekrardan TMGD sınavı için hazırlanan adaylar tekrar seç seçeneğini talep etmesi durumunda aktif edilecektir.

PAYLAŞ
Önceki makaleKöklü Sayılar
Sonraki makaleI. TBMM Dönemi
Bilim Delisi, Öğretmen, Yazılımcı, Grafiker ve Editör Kendi işini kendi yapmayı seven sürekli gelişime açık, yenilikleri hayranlıkla izleyen ve bunu kendinde izleyen, sürekli araştıran bilginin yararlı ve paylaşılması gerektiğine inanan genç teknoloji aşığı... Adobe Photoshop Adobe Illustraor Adobe After Effects Wordpres Editör Yazılımcı ( ASP, SQL) Öğretmen Elektronik Programcısı "Fazlasından Hiç Çekinmedim, Üzüldüğüm Azına Kaldıklarım"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here