Pazar, Nisan 22, 2018

Bilgi İçin: 0553 337 22 15

isgwordpres

ÖSYM DUYURU : İSG Başvuruları 05 – 12 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacaktır. Sınav Tarihi 20 Mayıs 2018 Olarak Belirlenmiştir

Ayrıntılar İçin ÖSYM iletişim Numarası 0242 310 16 58

Sonuçları görmek için alttaki formu doldurun

İş Güvenliği, Online Testler, Online Sorular , İsg Online Testler ile adaylar İş Sağlığı ve Güvenliği sınavına hazırlanırken; sorular konusunda sıkıntı çekmesin diye bu platform üzerinden online testler oluşturduk. Online Testler bölümünden testler çözebilir soru sor bölümünden soru sorabilirsiniz.

İş Güvenliği, İsg Uzmanı, İsg Soruları, İsg Online Testİş güvenliği adaylar için online soru olarak hazırlanmış olup istemde çıkan sorular deneme soruları niteliğindedir. Adaylar bu sorular üzerinden sorulara çalışarak sınavda başarı oranını arttırırlar.

İsg online test bölümünden çözdüğünüz Online Testler ilgili sormak istediklerinizi Bir Sorum var bölümünden eğitimcilerimize sorabilir arkadaşlar arasında tartışma başlatabilirsiniz. Sorulan Sorulara eğitimcilerimiz anlık olarak cevap verecektir.

verilabakademi’nin öğrencilere sunduğu bu hizmet ücretsiz olup her öğrenci bu sistemden yararlanabilmektedir.

İsg yani iş Sağlığı ve güvenliği alanında  her yıl içerisinde yapılan sınav sisteminde sınava hazırlanan adaylarımız için;

verilabakademi üzerinden online test sorularını çözerek sınava hazırlanabilirler. İsg hakkında hazırlanılan bu içerikte her yıl ihtiyaç duyulan isg uzmanları yada adayları yararlanabilirler. içerikler her gün güncel tutulup değiştirilmektedir.

İSG Uzmanı Nedir ?

İş Sağlığı ve Güvenliği olarak geçen İsg, iş yerlerinideki işçi sağlığı ve güvenliği kapsamında tehlikeli ve tehlike oluşturabilecek alanların kontrolünde kullanılan birimlere verilen isimdir.

Kimler İSG uzmanı Olabilir ?

Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Fizik, Kimya, Biyoloji Mezunları, Teknik Öğretmenler ve Önlisans üzerinden mezun olan isg teknikerleri İsg uzmanı olabilirler.

İSG Hangi Bakanlığa Bağlı ?

İş Sağlığı ve güvenliği Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına bağlı olup iş yerleri için uzman yetiştirme ve uzman seçmek için oluşturulan bir bölümdür.

İSG Dersinde Hangi Konular var ?

iş yerleri için sağlık ve güvelik uzmanı yetiştirme adına çalışma bakanlığı tarafından açılan İsg dersinde Hukuk, Genel İSG Konuları, Mevzuat, Sağlık, Teknik gibi konular ve içerisindeki derslerden sorular gelmektedir.

Araç çubuğuna atla