Pazar, Nisan 22, 2018

verilab akademi nedir, nasıl işler, ne yapar. Eğitim sektöründe öğrencinin isteklerini karşılayan online testleri, konu anlatımları, tartışma platformları ile tam bir laboratuvar. Verilab Akademi öğrencinin cebinden  ve online ulaşabileceği ulaşabileceği bir eğitim sistemi. Öğrencilere eğitim vermek, online testleri ve dökümanları ile destek veren bir platform.

Neler Var ?

Onlien testler, Ders çalışma notları, tartışma platformları gibi bir çok materyalleri bünyesinde tutan ve oluşturan içerik üretme ders çalışma platformu.

Nasıl İşler ?

Öğrenciler yada adaylar doğrudan platformlara ulaşarak ders çalışabilir online test çözebilirler. Tüm sistem ücretsiz çalışır ve tamamen ücretsiz ve açıktır.

Biz Öğrencilerimize eğitim materyalleri, testler sunuyoruz. siz girip çözüyor, yapamadığınız soruları da soru sor bölümünden soruyorsunuz. Sistem gayet basit. Geçtiğimiz yılların soruları yeni dönem soruları ve farklı soru materyalleri ile verilab akademi sürekli gelişiyor, geliştirilmeye devam ediyor.

Online Test

Sitemiz içerisinde bir çok online test bölümü bulunmaktadır. Her gün düzenleme yaparak online testleri site içerisine ekleyerek online testleri öğrencilerimizin önüne sunuyor ayrıca çalışma notlarını da ekliyoruz. Bu ve bunun gibi bir çok yenilikler sürekli devam ediyor.

Ders Notları

Ders notları ile verilab akademi ders içerikleri ile öğrencilere ışık tutmaya devam ediyor. Ders notları verilab akademi içerisinde öğrencilerin en çok yararlandığı içerik bölümlerinden birisidir. her gün yeni ders içerikleri ve konularıyla sınava hazırlanan adaylara ışık tutmaya devam ediyor.

Tartışma Platformları

Tartışma platformlarında öğrenciler sorular sorabilir anında cevap alabilirler. Soru sor platformu tartışma platformu içerisinde yer alan mobil uyumlu app uygulamasıdır.Sorunun fotoğrafını çek gönder çözümün iste.

Site Güncellemeleri

Site güncellemeleri hemen hemen her gün gerçekleştirilmektedir. Site seo açısından ve zararlı içerik, kaynak, dosya, yazılım açısından denetlenmektedir. Kullanıcıların bu konularda boş içeriklere, kaynaklara ulaşmasını engellemek adına bu sürekli olarak yapılan rutin bir kontroldür.

Araç çubuğuna atla