Pazar, Nisan 22, 2018

Eğitim, Bilim, Eğlence, Sinematik Evren Hakkında Geniş Haberler, Makaleler, Bilgilendirici içerikleriyle Verilab Akademi Haberler/Makale Bölümü ile Her gün Yeni Bilgilere Ulaşamanın yararlı bilgilerle Geleceğe Işık tutmanın Zevkini Yaşıyor / Yaşatıyoruz.

Haber, Bilim, Eğlence, Sinema, Teknoloji Hakkında en güncel bilgiler, yazılar, videolar makaleler verilabakademi’de Makale/Haberler içerisinde.Haber, Bilim, Eğlence, Sinema, Teknoloji Hakkında öğrenmek istediklerinizi buradan takip ederek öğrenebilirsiniz. Bilim hakkında en yeni içerikler, programlar ve teknoloji hakkında en yenilikçi içerikler editörlerimiz tarafından hazırlanıp paylaşılıyor.Haber, Bilim, Eğlence, Sinema, Teknoloji hakkında içeriklerin kaynağı burada her gün düzenli olarak incelenir, editlenir ve kullanıcıların önüne sunulur. Eğitim, bilimin, Teknolojinin daha çok önem verildiği bu bölümde kullanıcılar için farklı platformlar oluşturulmuş tartışma bölümlerinde tartışma için gruplar açılmıştır. Bu makale ve içerikler tamamen verilabakademi editörlerinin kendi araştırma ve düzenlemelerine bağlı olarak hazırlanmış olup hiç bir şekilde kaynak göstermeden paylaşılamaz. Kendi üreten, kendi oluşturan ve kendi bilgileri ışığında paylaşım yapan sitemiz materyalleri sadece kendisi tarafından hazırlanan ve kendi tarafından paylaşılan bilgilere yer vermektedir.

Haber

Güncel Eğitim haberleri ve önemli gelişmelerin oluşturulduğu bu bölümde en yeni bilgilere araştırmacı editörlerimiz tarafından hazırlanarak sizlerin önüne sunuluyor.

Bilim

Güncel bilgiler ışığında insanların merak ettikleri bilgilere ulaşması adına hazırlanan bu bölümde detaylı bilgiler ile videolu anlatımlar ışığında bilim hakkında tartışılıyor ve bilim hakkında konuşuluyor.

Eğlence

Bilginin yanında eğlenmenin de gerekli olduğu kanısıyla eğlence içeriklerine de burada yer veriliyor.

Sinema

Yeni çıkan ve vizyona girebilecek filmler üzerine tartışma ve araştırma adına yapılan bir kaynak içerik olarak burada yer alıyor.

Teknoloji

Geçen zamanın gereklerine dayalı olarak çağın teknolojinin de gün geçtikçe geliştiği bu zamanlar en yeni teknolojik içeriklerden ve bilgilerden habersiz kalmayın diye bu bölümde güncel teknolojik içerikler paylaşılmakta..

1,454HayranlarBeğen
0TakipçilerTakip et
0TakipçilerTakip et
Araç çubuğuna atla