Ana sayfa Haberler Bülent Tüfekçi, Çiftlik Bank Oyunu gibi 11 Oluşum Daha var

Bülent Tüfekçi, Çiftlik Bank Oyunu gibi 11 Oluşum Daha var

28
0

Bülent Tüfekçi, Çiftlik Bank Oyunu gibi 11 Oluşum Daha var Oyunu hakkında konuşan  bakan tüfekçi basında yaptığı konuşmada: Çiftlik Bank Oyunu Gibi 11 Oluşum Daha Mevcut şeklinde konuştu. Çiftlik Bank Oyunu geçtiğimiz günlerde gündemi bir hayli meşgul ederken bakan tüfekçi gazetecilere verdiği bir konuşmada Çiftlik Bank Oyunu Gibi 11 Oluşum Daha Mevcut şeklinde konuştu. Çiftlik bank Sahibi Mehmet Aydın ise uruguay’a kaçarak binlerce insanı dolandırmıştı. İnsanlara yüksek kar vaat ederek binlerce insanı kandırıp yurt dışına kaçmış ve buradan sosyal medya üzerinden video yayınlayarak insanların paralarıyla sefa sürüyor şeklinde haberlerin gelmesine neden olmuştu.

Çiftlik Bank Oyunu Nedir?

Geçtiğimiz Günlerde Gündeme Bomba gibi düşen,  sanal alemde Büyük baş ve küçük baş hayvan alarak kendi çiftliğinizi oluşturduğunuz ve buradaki sanal ortamdaki paraları gerçek paraya çevire bileceksiniz vaatleriyle ismini duyurmuş olan çiftlik bank Sahibi Mehmet Aydın binlerce kişiye ait olan 500 Milyon TL’nin üzerindeki parayı da alarak uruguay‘a kaçmıştı. 

 

Gündeme bomba gibi düşen bu olay sonrasında ülkedeki bir çok yeni girişim/oluşumlar devlet tarafından inceleme altına alınmaya başlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Bakan Tüfekçi Konuşmasında Türkiye üzerinde halen Çiftlik Bank benzeri oluşumların devam ettiği bunlarında acilen inceleme altına alınmaya başlaması gerektiğini söyledi.

Bakan Tüfekçi: “Halen 11 Girişim Daha var ve Kar Vaadediyor. Neye Göre göre ettiğine vatandaşlarımızın dikkat etmesi gerekiyor. Karşılığında bir garantisi var mı?” Büyük Kar Vaadedilen bu tarz oluşumlara dikkat edilmesi gerektiğini belirten tüfekçi “vatandaşların şüphelendiklerinde şikayetçi olmalarını istiyoruz” şeklinde belirtti.

Bakan Tüfekçi UBER Taksicilik Hakkında’da Konuştu

Geçtiğimiz günlerde gerilimin tırmandığı UBER taksicilik sisteminde Taksi işletmecileri ile UBER Taksi işletenlerin karşılıklı yaşadığı bir çok olayla ilgilide açıklama yaparak konu ile ilgili gelecek günlerde yapılacak olan konuya netlik kazandırdı.

Bakan Tüfekçi, UBER Vatandaşta bir Karşılık buluyor.Taksici esnafımız eksilerini veya artılarını kontrol etmeli vatandaş neden UBER‘i tercih ediyor bunu iyi analiz etmemiz gerekiyor. önümüzdeki hafta tarafları dinlemek istiyoruz.Bakan Tüfekçi geçtiğimiz günlerde; UBER vatandaşta Karşılık buluyor ve herkes bu durumdan memnun ki UBER piyasada yer buluyor. Bu durumda her iki tarafı da dinlemek ve buna göre piyasayı şekillendirmemiz gerekiyor.

UBER ile ilgili ise son günlerde gündeme gelen haberlerden ziyade UBER uygulaması için ise internetten indirebilir ve buradan taksi çağırabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here